Podzim u koní 2018

Jednodenní pobyty dětí na Dětském Ranči Hlučín

Vážení rodiče a příznivci ranče,

jelikož dětem skončil čas letních prázdnin a začala škola, skončil i čas letních příměstských táborů, které jsme pořádali i my na Dětském ranči v Hlučíně. Rozhodli jsme se navázat z důvodu velmi krásných a pozitivních reakcí rodičů a dětí takzvaným Podzimem u koní 2018 – jednodenní pobyty dětí na našem ranči.

Pobyty se budou konat v období víkendu, buď v sobotu nebo neděli. Den a datum bude vždy včas zveřejněn formou pozvánky na událost na facebooku, kde bude zveřejněna i přihláška. Pobyt bude probíhat v čase od 8:00 do 16:00 hodin. Věková hranice je 6 až 15 let. Maximální obsazenost je 20 dětí. Minimální obsazenost pak 10 dětí. Cena pobytu je 1000 Kč, v ceně pobytu je oběd, svačinka a celodenní pitný režim

Co s sebou? (vhodné oblečení):

Jezdecké vybavení – dlouhé kalhoty (elasťáky nebo rajtky), pevné sportovní boty (ne kotníkové), popř. chapsy, helmu.

Jízda na koni je přípustná pouze v ochranné jezdecké či cyklistické helmě!!! Oblečení dle předpovědi počasí. Za nepřízně počasí se výuka i program konají v kryté hale. V případě jakéhokoli dotazu mne neváhejte kontaktovat na email: schwarz@detskyranc.info

Co budeme s dětmi vše dělat?

Budeme se učit starat o zvířata, ošetřovat je, krmit, čistit jejich příbytky, učit se základům jezdectví a ježdění na koni za účasti poníků i velkých koní, hrát hry a užívat si smysluplně víkendový den bez mobilních telefonů a tabletů. K tomu všemu ochutnáte poctivý domácí oběd, svačinu, a to vše v našem areálu Dětského ranče v Hlučíně.

V případě zájmu o pobyt je potřeba vyplnit přihlášku, která bude zveřejněna v pozvánce na událost na našich facebookových stránkách a postupovat dle pokynů.

Těšíme se na setkání.

S přáním krásného příchodu podzimu,

Dětský ranč Hlučín, z. s.